KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744011
nr 1474 4011
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, "Räv". Signerad, numrerad 135/180. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 41x31 cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:43:41
13/6 14:13:25